ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 14325426
nr 1432 5426
Vikskärm
4 delar. Asien, Längd: 4x41 cm. Höjd: 112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:48:10
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr